Пошук

Авторизація

Логін Пароль
Реєстрація
Увiйти у кошик
Всего товаров: 0
На сумму: 0,00 грн

ТОВ "Аттика Плюс" є офіційним постачальником банківської та офісної техніки, а також спецобладнання, витратних матеріалів для банківських установ, інших підприємств, установ та організацій, як на території Полтавської області, так і в інших регіонах України.


1. Продаж банківського устаткування, комплектуючих і витратних матеріалів до банківської техніки.

Наше підприємство є офіційним представником підприємств, що виробляють і реалізують банківську техніку, обладнання, сейфи і металеві меблі.

Пропонуємо і здійснюємо поставкуі та ремонт банківської техніки як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.
 


2. Продаж комплектуючих і витратних матеріалів до банківської техніки.

Крім того, пропонуємо широкий вибір запасних частин, нестандартного обладнання та витратних матеріалів, необхідних для безперервної роботи касових вузлів.

Ми можемо виготовляти нестандартні або зняті з виробництва комплектуючі, а також здійснювати модернізацію і капітальне оновлення застарілого і "зношеного" устаткування.

Витратні матеріали:


3. Технічне обслуговування та ремонт банківського устаткування.


В даний час на технічному обслуговуванні компанії знаходиться значна кількість машин для перерахунку купюр, машин для перерахування та фасування монет, напівавтоматів типу УНА-001, а також інша техніка та обладнання.

Фахівці, які виїжджають для здійснення технічного обслуговування і ремонту техніки, забезпечені всім необхідним для оперативного усунення неполадок в обладнанні. Дрібний і середній ремонт проводиться безпосередньо на робочому місці замовника. Більш складні ремонти та капітальні ремонти проводяться в стаціонарних майстернях виконавця. Не придатні блоки замінюються робітниками чи ремонтуються безпосередньо на прозводство виготовлювача на спеціалізованому обладнанні, із застосуванням пристроїв, які дають можливість повної тестової перевірки відремонтованих вузлів.

Завдяки системі оперативного ремонту касові вузли наших клієнтів працюють безперебійно. Система технічного обслуговування розроблена з урахуванням мінімальних простоїв техніки, яка знаходиться на обслуговуванні. При укладанні угод на здійснення технічного обслуговування обладнання, в угоді безпосередньо вказується час прибуття нашого механіка для здійснення ремонтних робіт - від декількох годин (в межах міста), до 3-5 діб в межах України (в залежності від відстані до клієнта та особливостей транспорту) .

Наші фахівці, що виконують технічне обслуговування та ремонт банківської техніки та обладнання проходять систематичне спеціалізоване навчання, що дозволяє їм використовувати у своїй роботі новітнього досягнення технічної і наукової думки в області банківського устаткування.

Ціни

При укладанні договору на технічне обслуговування банківської техніки нами використовується гнучка система формування ціни за виконані роботи (послуги), в якій враховується кількість, технічний стан, одноманітність, ремонтопридатність техніки і устаткування та ін Крім того, з нами активно співпрацюють кілька приватних підприємців, що займаються спорідненими завданнями, а це дозволяє істотно знизити собівартість пропонованих нами робіт і послуг за рахунок зниження податкового навантаження на формування ціни.

На всі види робіт (послуг) з технічного обслуговування техніки ТОВ "Аттика Плюс" має обгрунтовані ціни, які розраховуються виходячи з витрат, комплектуючих при середньому навантаженні устаткування, заробітній платі обслуговуючого персоналу і витрат, пов'язаних з технічним обслуговуванням.

Передбачена широка система знижок. За бажанням клієнта можливе виготовлення нестандартного устаткування. За угодою сторін всі матеріали, обладнання, вузли, комплектуючі, обладнання поставляються за умови передоплати або післяплати за фактом одержання матеріалів і техніки. Для кожного клієнта обладнання підбирається строго індивідуально, залежно від його навантаження та вимог щодо сервісних функцій.

Для нас не існує "маленьких" замовлень і клієнтів. До кожного замовника ми підходимо з максимальною увагою і професіоналізмом.

Web Shark Studio. Создание дизайна, разработка сайтов, хостинг, регистрация доменных имен