Пошук

Авторизація

Логін Пароль
Реєстрація
Увiйти у кошик
Всего товаров: 0
На сумму: 0,00 грн

Сейфи

З Аттикою Плюс купити сейф - це просто


Як самостійно подбати про безпеку і збереження важливих документів і предметів в наш час? Для цього слід придбати сейф! Багато нехтують своєчасної покупкою сейфа і дуже даремно. Що ж часто утримує від рішення купити сейф? Скоріше всього невірне уявлення про сучасні сейфах. Якщо Ви вирішили придбати сейф в Полтаві, або будь-якому іншому місці, то звичайно ж ви купити сучасний сейф. Сучасні сейфи є різних розмірів і призначень і наш каталог продукції задовольнить будь-який, навіть самий вимогливий смак. У нас ви можете купити меблевий сейф, або ж купити вбудовується сейф, а так же вогнетривкий сейф і багато інших видів сейфів.

Сучасний сейф це не тільки атрибут банків і особняків, купити сейф повинен кожен у кого є, то що потрібно захистити від широкого доступу людей.

Меблевий сейф

Меблевий сейф призначений для домашнього використання. Він оснащений отворами для кріплення до стіни або елементів меблів. Ні до якого класу по взломоустойчивості або вогнестійкості він не належить.

Офісний сейф

Офісний сейф має схожість з меблевим сейфом. Однак якщо ви вирішили придбати офісний сейф, то ви повинні знати що, його розміри будуть в два і більше разів більше. Внутрішні відсіки офісного сейфа також призначені для зберігання папок та інших документів і оснащені полицями і гачками. Використання офісного сейфа в домашніх умовах злегка утруднене через розміри і відсутності оригінального дизайну.

Вбудований сейф

Вбудований сейф являє собою сейф, створений для кріплення в стінах або в підлозі. Завдання вбудованого сейфа бути прихованим від сторонніх очей елементами інтер'єру, такими як картини, килими, ламінат тощо Вбудований сейф може вважатися взломостойкості і вогнестійким, оскільки стіни будуть захищати його від впливу навколишнього середовища. Єдиний недолік вбудованого сейфа - це складність інсталяції.

Збройовий сейф

Збройовий сейф - цей сейф може і меблевим, і офісним, і вогнестійким, і зламостійкі, але його внутрішні відсіки призначені для зберігання зброї і патронів.

Готельний сейф

Готельний сейф багато в чому схожий на меблевий сейф, але, для зручності, його оснащують таким же замком, як і сам номер. Готельний сейф призначений для зберігання документів і грошей під час проживання в номері готелю.
У нас Ви можете придбати різноманітні сейфи.

Web Shark Studio. Создание дизайна, разработка сайтов, хостинг, регистрация доменных имен